Cenová kalkulácia

Uvedená suma je za reklamný priestor vo všetkých reklamných rámoch spolu:

                                      

(Modul 1 a 2 sú zmenšené formáty A5 a A4. Ak si želáte reklamu v inej veľkosti,  radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku).

(Cena je vrátane papiera a tlače, treba nám však dodať 1x vzor Vašej reklamy, ktorý následne zadarmo upravíme na Vami požadovanú veľkosť, vytlačíme a umiestnime do všetkých reklamných rámov, prípadne Vám vieme grafický návrh reklamy pripraviť zadarmo). Nie sme plátci DPH.

Priklad: Ak si objednáte reklamné miesto vo veľkosti Modul 1 na jeden rok, tak zaplatíte 50 €  a za túto sumu bude Vaša reklama vo všetkých výťahoch, v ktorých máme reklamné rámy, to znamená, že suma 50 € nie je za jeden rám, ale za všetky.

Realizácia: Objednávku a grafické podklady je nutné dodať najneskôr do 25. dňa predchádzajúceho mesiaca pred uverejnením. Ak máte grafické podklady vo väčších formátoch, tak Vám ich zadarmo upravíme do požadovanej veľkosti. Ak nevlastníte grafický podklad, tak Vám ho pripravíme zadarmo. Reklamné plagáty v rámoch sú menené 1 krát mesačne, vždy 1. deň na začiatku mesiaca.

Informácie o cene poskytujeme a objednávky prijímame kontaktujte nás.