Reklama vo výťahoch

Reklamny ram vo vyťahu SenicaPonúkame reklamplochy v najfrekventovanejších výťahoch v Senici, kde ich denno-denne vidia tisícky obyvateľov. Pre ľudí je cesta výťahom v podstate monotónna záležitosť, keďže svoj čas nevenujú inej činnosti a preto uvítajú každú príležitosť na rozptýlenie.

Práve v takom momente neuniknú ich pozorným očiam naše reklamné rámy. Reklamu vo výťahu nie je možné vypnúť, zavrieť ani zahodiť. Reklamné rámy sú umiestnené 30 cm od očí.

Momentálne cestujú obyvatelia Senice výťahmi, v ktorých máme reklamné rámy, 16 000 krát za mesiac a sú tak  "nútení" pozerať na Vašu reklamu a tým pádom si ju aj zapamätajú !

Veľkosť reklamných rámov je 55 x 75 cm, majú moderný dizajn a rámy z hliníkových eloxovaných profilov, ktoré sú uzamykateľné. Plagáty sú chránené plexisklom. Na zlomku každého mesiaca naši technický pracovníci vymieňajú plagáty a udržiavajú reklamné plochy v čistote.

 

Cenová kalkulácia

Uvedená suma je za reklamný priestor vo všetkých reklamných rámoch spolu:

                

(Modul 1 a 2 sú zmenšené formáty A5 a A4. Ak si želáte reklamu v inej veľkosti,  radi Vám pripravíme individuálnu cenovú ponuku).

Cena je vrátane papiera a tlače, treba nám však dodať 1x vzor Vašej reklamy, ktorý následne zadarmo upravíme na Vami požadovanú veľkosť, vytlačíme a umiestnime do všetkých reklamných rámov. Minimálna dĺžka inzercie je šesť po sebe idúcich mesiacov. Nie sme plátci DPH.

Priklad: Ak si objednáte reklamné miesto vo veľkosti Modul 1, tak zaplatíte 200 € na rok a za túto sumu bude Vaša reklama vo všetkých výťahoch, v ktorých máme reklamné rámy, to znamená, že suma 200 € nie je za jeden rám, ale za všetky.

Realizácia: Objednávku a grafické podklady je nutné dodať najneskôr do 25. dňa predchádzajúceho mesiaca pred uverejnením. Ak máte grafické podklady vo väčších formátoch, tak Vám ich zadarmo upravíme do požadovanej veľkosti.